![Ключ гнутий — накидний YATO: CrV, М= 8х9 мм, L = 185 мм [10/100/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568525834_klyuch-gnutij-.jpg)
Ключ гнутий — накидний YATO: CrV, М= 8х9 мм, L = 185 мм [10/100/200]
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-0384
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ накидний — вигнутий 8х9 мм, YT-0384 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 9 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Розмір зіва | 8х9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴

