![Паяльник-випалювач (по дереву) мережевий LUND: P=30Вт, макс. t= 400°C, з наконечниками, 11 елем.[15], фото 1](https://images.prom.ua/4568508498_payalnik-vipalyuvach-po-derevu.jpg)
Паяльник-випалювач (по дереву) мережевий LUND: P=30Вт, макс. t= 400°C, з наконечниками, 11 елем.[15]
641 ₴
- В наявності
- Код: 78890
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паяльник-випалювач (по дереву) мережевий LUND: P=30Вт, макс. t= 400°C, з наконечниками, 11 елем.[15]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.05 кг |
| Максимальна температура жала | 400 град. |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴

