![Мітчик YATO М10 х 1.5 мм, HSS М2, l= 70 мм, 3 шт [3/50/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568491646_mitchik-yato-m10.jpg)
Мітчик YATO М10 х 1.5 мм, HSS М2, l= 70 мм, 3 шт [3/50/200]
444 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-2937
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мітчик YATO М10 х 1.5 мм, HSS М2, l= 70 мм, 3 шт [3/50/200]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Машинний |
| Напрям різьби | Права |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴

