Мітчик VOREL М16 х 2 мм, l= 80 мм, набір 3 шт [20]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Призначення | Ручний |
| Напрям різьби | Права |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Крок різьби | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 429 ₴

![Мітчик VOREL М16 х 2 мм, l= 80 мм, набір 3 шт [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568499454_mitchik-vorel-m16.jpg)
