
Оприскувач на колесах MAROLEX MOVI : 16 л, штанга- 65-115 см, шланг- 170 см (з композитним захистом)
9 410 ₴
- В наявності
- Код: S061.141
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Обпріскувач помповий на колесах MOVI 16 л Marolex S061.141 (Польща)
Особливості S061.141:
- Високопродуктивний насос.
- Рукоятка адаптована до форми долоні, що гарантує надійну фіксацію при підкачки, мінімізуючи втому
- Система захисту від пилу (APS System) - все телескопічні штанги оснащені APS-системою, яка оберігає від попадання забруднень всередину штанги. Завдяки такому рішенню, штанги вважаються одними з найнадійніших на ринку.
- Тришаровий армований шланг - всі шланги в обприскувачах з додатковим внутрішнім обплітаючи, що підвищує стійкість до тиску і зовнішнім впливає чинникам.
- Фіксація пускової кнопки - дозуючий клапан інтегрований з ручкою Marolex забезпечує максимально комфортну роботу.
- Широкі і міцні колеса гарантують стабільність і зручність переміщення на різних поверхнях.
- Форсунки забезпечують плавне регулювання кута розпилення з дуже широкого до рівномірного струменя. Достатня одна форсунка, яку можна використовувати для поливу, так і для створення дрібного туману.
- Регульована висота ручки - правильне розташування рукоятки зменшує зусилля і піклується про вашому хребті
- Легке управління та маневрування - обприскувач Movi™ не потрібно носити.
- Великий бак і три форсунки дозволяють розпилювати одночасно газон шириною більше 90 см за один прохід.
- Захист від мохового покриву.
- Застосувавши штангу з 3 форсунками movi також можна використовувати на стоянках та інших великих поверхнях (штанга не в комплекті).
Технічні характеристики S061.141
| Виробник | Marolex |
| Загальний об'єм, л | 18 |
| Робочий об'єм, л | 16 |
| Матеріал бака | поліпропілен |
| Максимальний робочий тиск, МПа | 0,4 |
| Витрата рідини, л/хв | 0.5-1.35 |
| Штанга, см | 65-115 |
| Шланг, см | 170 |
| Розміри, см | 41 x 34 x 79 |
| Вага нетто, кг | 4,46 |
Marolex – відомий виробник якісних садових обприскувачів і комплектуючих за доступною ціною. Фірма була заснована в 1987 році в Польщі і незабаром стала популярною серед садівників у багатьох країнах світу за рахунок впровадження інноваційних технологій при розробці і виробництві товарів для саду.
Завод Marolex обладнаний сучасними виробничими лініями для бездоганної складання садових пристроїв. Регулярна модернізація виробництва, використання сучасних матеріалів і широкий вибір моделей для побутового та професійного застосування пояснюють затребуваність техніки цієї торгової марки серед користувачів Києва та інших населених пунктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Загальна вага | 4.46 кг |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 1.35 літр/хв |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | На візку |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 9 410 ₴

