
Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 180 х 22.23 мм, t= 1,6 мм (25шт/уп)
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 65V180
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 180 х 22.23 мм, t= 1,6 мм (25шт/уп)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Тип оброблення | Швидке різання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴

