
Губка для шліфування 4-стороння SAMURAI ТМ VIROK : Р80, 100х68х27 мм
47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 70V002
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губка для шліфування 4-стороння SAMURAI ТМ VIROK : Р80, 100х68х27 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Україна |
| Вологостійкість | Так |
| Градація | P80 |
| Зернистість | 80 |
| Тип | Шліфувальна губка |
| Тип насипання | Напіввідкрита |
| Тип основи | Поліестер |
| Тип зв'язки | Епоксидна смола |
| Загальні | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
| Ширина | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴

