
Розприскувач для душа ПВХ тип DETIFOS FALA 5 положень струї зі з'єднанням G 1/2
532 ₴
- В наявності
- Код: 75625
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розприскувач для душа ПВХ тип DETIFOS FALA 5 положень струї зі з'єднанням G 1/2 [25/50]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fala |
| Країна виробник | Польща |
| Покриття | Хром |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість режимів струменя | 5 |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Діаметр душового диску | 118 мм |
| Діаметр душового диска | 118 мм |
| Нарізне з'єднання | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴

