![Мітчик VOREL М3 х 0.5 мм, l= 40 мм, набір 3 шт [25/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568499454_mitchik-vorel-m3.jpg)
Мітчик VOREL М3 х 0.5 мм, l= 40 мм, набір 3 шт [25/100]
261 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 24300
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Позначник ручний VOREL М3х0,5 3 шт. (24300): Виготовлений із високоякісної сталі типу HSS. L = 40 мм. Надійність і тривалий термін експлуатації. Простота та зручність у використанні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Позначник ручний VOREL М3х0,5 3 шт. (24300): Виробник VOREL Метод застосування Ручний Тип різі Метрична, М Напрямок різі Права Стандартний крок різі Да Діаметр позначника 3,0 мм Крок різі (мм) 0,50 мм Тип сталі HSS Кількість 3 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Машинний |
| Напрям різьби | Права |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 0.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261 ₴

