![Губка шліфувальна трапецевидна VOREL : Р100, 125х 90х65 мм, h= 25 мм 4-стороння [100], фото 1](https://images.prom.ua/4568522917_gubka-shlifuvalna-trapetsevidna.jpg)
Губка шліфувальна трапецевидна VOREL : Р100, 125х 90х65 мм, h= 25 мм 4-стороння [100]
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 08303
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Губка шліфувальна VOREL P100 (08303): Трапецієподібний шліфувальний брусок для чистового шліфування, наприклад, під час роботи з лаковими покриттями, пластиком, деревом, шпаклівкою. Вбудовування електрокорундового зерна зернистістю Р100 з чотирьох боків куба. Спеціальна форма дає змогу шліфувати у важкодоступних місцях, як-от внутрішні кути. Корисний інструмент для опоряджувальних робіт. Розмір: 125x90x65x25 мм. Підкладка: чотиристороння. Абразивний: електрокорунд. Простота та зручність використання. Швидка й ефективна робота.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вологостійкість | Так |
| Градація | P100 |
| Зернистість | 100 |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Область застосування | Гіпс, Дерево, Фарба, Пластик, Грунтовка, Шпаклівка |
| Тип | Шліфувальна губка |
| Тип насипання | Напіввідкрита |
| Тип основи | Спінений поліуретан |
| Тип зв'язки | Епоксидна смола |
| Загальні | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Упаковка | Пачка |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

