![Набір головок торцевих, насадок STHOR : квадрат 1/4", М3.5-14 мм з інструментами [38 Од.] [10/270], фото 1](https://images.prom.ua/4568554161_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих, насадок STHOR : квадрат 1/4", М3.5-14 мм з інструментами [38 Од.] [10/270]
808 ₴
- В наявності
- Код: 58640
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцеві головки 4-13 мм 1/4" 1, 58160 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Розмір min | 3.5 мм |
| Оміднений інструмент | Так |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808 ₴

