![Шина для пили YATO l= 10"/ 25 см (40 ланок) 3/8" (9,52 мм).Т-0,05" (1,3 мм) YT-84948, YT-84960 [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568550453_shina-dlya-pili.jpg)
Шина для пили YATO l= 10"/ 25 см (40 ланок) 3/8" (9,52 мм).Т-0,05" (1,3 мм) YT-84948, YT-84960 [20]
256 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-84925
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Шина Yato 10" (25 см) (YT-84925): Шина для ланцюгової пили 10"/25 см — виготовлена з марганцевої сталі Mn65, що неабияк підвищує стійкість напрямної до стирання та перегрівання, продовжуючи термін її експлуатації. Наконечник зірки закріплений за допомогою 4 заклепок, що забезпечує найвищу точність збирання та збільшує міцність напрямної. Крім того, наконечник зірки має роликовий підшипник, який гарантує точний напрямок руху ланцюга, мінімізуючи опір під час роботи. Напрямна шина має спеціальну систему змащення з олійним резервуаром, з якого ланцюг збирає оливу та рівномірно розподіляє її по всій довжині напрямної. Унаслідок цього робочий опір зменшується, а охолодження збільшується, що неабияк подовжує термін експлуатації всієї різальної системи. Призначені для домашнього та професійного використання: для роботи по дому, у саду. Вони також добре підходять для рубання дерев. Рекомендується використовувати напрямні з ланцюгами YATO YT-84948 або YT-84960. Також можливо використовувати їх із ланцюгами інших виробників. Довжина шини: 10" (25). Крок шини: 0,375 (3/8"). Товщина паза шини: 1,3 мм (0,05”). 40 ланок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шини | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Ширина паза | 1.3 мм |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 40 шт. |
- Ціна: 256 ₴

![Шина для пили YATO l= 10"/ 25 см (40 ланок) 3/8" (9,52 мм).Т-0,05" (1,3 мм) YT-84948, YT-84960 [20], фото 2](https://images.prom.ua/4568550454_w159_h159_shina-dlya-pili.jpg)
