
Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 125 х 22.23 мм, t= 2,5 мм (25шт/уп)
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 65V129
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний по металу/нержав. сталі NINJA : Ø= 125 х 22.23 мм, t= 2,5 мм (25шт/уп)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Метал |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння, Чистий рез, Підрізка |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Тип оброблення | Поперечне пиляння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴

