
Шланг ПХВ водяний , "SPECIAL" оранж. з роб. тиск. 0,8 МПа, Ø = 1", t = 2,9 мм, l = 50 м
6 208 ₴
- В наявності
- Код: 79V336
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Шланг ПВХ водяний "SPECIAL" Ø=1"/50 м (79V336) Polix P313EN3N255020P (Польща)
Шланг садовий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, які покращують еластичність при низьких температурах, додатково укріплений текстильної оболонкою.
Призначений для подачі води з робочим тиском 0,8 МПа (при 23°C), розривний тиск 2,4 МПа (при 23°C). Діапазон температур від -25 до +60°C.
Область застосування: Садівництво і городництво, сільське господарство.
Особливості P313EN3N255020P:
- Велика еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Стійкий до осадженню водоростей.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P313EN3N255020P
| Виробник | Polix |
| Діаметр шланга, мм | 1" |
| Товщина шланга, мм | 2.9 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 0.8 |
| Розривний тиск, МПа | 2.4 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polix |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 50 м |
| Товщина стінки | 2.9 мм |
| Кількість шарів | 1 |
| Армований шланг | Ні |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виробу | Полівінілхлорид |
| Сфера застосування виробу | Водопостачання, Зрошувальні системи, Сільське господарство |
| Тип виробу | Шланг |
| Основні | |
| Робоче середовище | Вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 208 ₴

