
Шланг ПХВ водяний , "SUPREME" з роб. тиск. 1,0 МПа, Ø = 1/2", t = 2,8 мм, l = 50 м
2 503 ₴
- В наявності
- Код: 79V309
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Шланг ПВХ водяний "SUPREME" Ø=1/2"/50 м (79V309) Polix P318PA3T125025P (Польща)
Шланг садовий, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, поліетилентерефталату та інших компонентів, які покращують еластичність при низьких температурах, додатково укріплений текстильної оболонкою.
Призначений для подачі води з робочим тиском 1 МПа (при 23°C), розривний тиск 2,4 МПа (при 23°C). Діапазон температур від -25 до +60°C.
Область застосування: Садівництво і городництво, сільське господарство.
Особливості P318PA3T125025P:
- Велика еластичність.
- Стійкість до низьких температур.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
- Стійкий до осадженню водоростей.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P318PA3T125025P
| Виробник | Polix |
| Діаметр шланга, мм | 1/2" |
| Товщина шланга, мм | 2.8 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 1 |
| Розривний тиск, МПа | 2.4 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polix |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Матеріал виробу | Полівінілхлорид |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Сфера застосування виробу | Водопостачання |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип виробу | Шланг |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. C |
| Максимальна робоча температура | 60 град. C |
| Основні атрибути | |
| Армований шланг | Немає |
| Колір | Синій |
| Кількість шарів | 1 |
| Товщина стінки | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 503 ₴

