![Рубанок столярний YATO, l= 235 мм, лезо- 44 мм. з сталевим корпусом [24], фото 1](https://images.prom.ua/4568511422_rubanok-stolyarnij-yato.jpg)
Рубанок столярний YATO, l= 235 мм, лезо- 44 мм. з сталевим корпусом [24]
510 ₴
- В наявності
- Код: YT-62900
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Рубанок столярний Yato 44x235 мм (YT-62900): Рубанок Yato з металевою основою завдовжки 235 мм, завширшки 50 мм і регулюванням глибини стругання. Передня й задня ручки виготовлені з ABS пластику. Товщина опорної пластини 2 мм. Базова нижня площина шліфована. Застосовується для точного оброблення дерев'яних поверхонь і деяких пластиків.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Рубанок столярний Yato 44x235 мм (YT-62900): Виробник YATO Ширина ножа 44 мм Довжина підошви 235 мм Матеріал корпусу Метал Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу рубанка | метал |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина леза | 44 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴

