
Полотно для металу VIROK 24TPI. 300x12,5x0,6 мм. для ножівки одностороннє. уп. 5 шт.
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 10V204
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Полотно ножівне для металу VIROK 300 мм (10V204): Полотно для металу одностороннє VIROK 10V204 300x12,5x0,6 мм 5 шт. — застосовується для оброблення заготовок із твердосплавних матеріалів. Відмітною особливістю є хвилеподібне розведення полотна та кожного зуба окремо, що забезпечує максимально ефективний розпилювання твердосплавних матеріалів і водночас висока якість різання. Ще одна перевага обладнання — це її плавний хід під час оброблення заготівок.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Полотно ножівне для металу VIROK 300 мм (10V204): Виробник VIROK Призначення За металом Довжина 300 мм Зубців на дюйм 24 шт Кількість 5 шт Країна торгової марки Україна Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Призначення полотна | Ножівка |
| Застосування полотна | Дерево |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴

