![Струбцина VOREL : 50 x 250 мм [12/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568499048_strubtsina-vorel-.jpg)
Струбцина VOREL : 50 x 250 мм [12/60]
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 37250
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина 250х50мм, 37250 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.315 кг |
| Виступ | 250 мм |
| Захист від прослизання | Так |
| Матеріал струбцини | Чавун, Сталь |
| Механізм | Гвинтовий |
| Наявність "розвантаження" для кабелю | Ні |
| Наявність маніпулятора | Ні |
| Наявність петлі для "маси" | Ні |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴

