![Швабра акумуляторна LUND : Li-Ion 7.4 В 2 Агод, 2 оберт. диски, 28 х 14 х 104 см + спорядження [8], фото 1](https://images.prom.ua/4568581123_shvabra-akumulyatorna-lund.jpg)
Швабра акумуляторна LUND : Li-Ion 7.4 В 2 Агод, 2 оберт. диски, 28 х 14 х 104 см + спорядження [8]
2 463 ₴
- В наявності
- Код: 67180
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швабра акумуляторна LI-ION LUND 67180 (Польща)
Електрична швабра LUND з двома обертовими подушечками з мікрофібри або спеціальними подушечками полегшить систематичну прибирання підлог. Дуже великий діапазон мобільності полегшить доступ до важкодоступних місць і свободу маневрування. Порівняно з традиційними швабрами для рук електрична швабра LUND не вимагає великих зусиль для миття підлоги та миття поверхні.
Опис 67180:
- Число обертів: 110/хв — обертовий рух очищає й полірує підлогу. Крім того, це полегшує переміщення пристрою, завдяки чому робота стає легшою та приємнішою. Немає потреби в додатковому високому тиску на вимиту поверхню.
- Діапазон рухливості вперед-назад: 90 °.
- Діапазон рухливості вправо-вліво: 180°.
- Тривалий час роботи : 60-80 мин.
- Час заряджання: 3-4 години.
- Індикатор заряду акумулятора.
- Ребриста ручка запобігає ковзанню руки.
- 2 диски (насадки) швабри, на які наклеюється мікрофібра або щітковий диск із липучкою.
- Розроблений для більшості типів твердих підлог.
Технічні характеристики 67180
| Виробник | LUND |
| Потужність, Вт | 8.9 |
| Акумулятор | Li-Ion 7.4 V 2000mAh (тип — 18650) |
| Максимальна висота швабри з мікрофібри, см | 105 |
| Розмір, см | 28,5 х 13,5 х 104 |
| Матеріал | АБС, алюміній |
LUND – Широкий асортимент електроінструменту.
Лінія бренду LUND продукції включає:
- перфоратори,
- кутові шліфувальні машини,
- багатофункціональні шліфувальні машини ,
- поліровка,
- лобзик
- циркулярні пили,
- теплові гармати,
- занурювальні насоси та багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал насадки | Поліестер |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Основне призначення | Для підлоги |
| Тип | Мотузкова швабра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 28 см |
| Довжина ручки | 104 см |
| Ширина насадки | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 463 ₴

