
Свердло універсальне STHOR : YG6X, з 6-гран. хвостовиком-1/4", Ø= 8 мм, l= 120/70 мм(DW)
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 21690
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло універсальне STHOR : YG6X, з 6-гран. хвостовиком-1/4", Ø= 8 мм, l= 120/70 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина робочої частини | 70 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | Універсальний |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴

