
Шланг ПХВ до кисню синій з роб. тиск. 1 МПа, Ø = 6 мм, t = 2,3 мм, l = 50 м
2 582 ₴
- В наявності
- Код: 79V401
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Шланг до кисню ПХВ Ø = 6 мм/50 м (79V401) Polix P341PP00065040P (Польща)
Шланг, виготовлений з еластичного ПВХ на базі суспензійного поліхлорвінілу, двуоктила фталана, а також інших компонентів, додатково укріплений текстильної обмоткою. Призначений для подачі ацетилену під робочим тиском 1,0 МПа (20°С). Діапазон температур від -40 до +70°С.
Область застосування: Сільське господарство.
Особливості P341PP00065040P:
- Висока якість.
- Підвищений опір внутрішньому тиску.
- Висока еластичність.
- Морозостійкість.
- Тривалий процес старіння.
- Стійкість до впливу сонця.
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики P341PP00065040P
| Виробник | Polix |
| Внутрішній діаметр шланга, мм | 6 |
| Товщина шланга, мм | 2.3 |
| Довжина шлангу, м | 50 |
| Робочий тиск, МПа | 1 |
| Діапазон температур | -40 – +70°C |
POLIX є сімейною фірмою, яка існує з 1982 року. Її нинішнє правове стан – це товариство з обмеженою відповідальністю.
Місце, яке вибрали для ведення діяльності, – це Жуково, що знаходиться в 20 км від Гданська.
Еластичні вироби з ПВХ знаходять все більш всебічне застосування в різних сферах господарства, таких як широко розуміється промисловість, сільське господарство, садівництво і городництво, переробка, будівництво, виробництво меблів, а також у домашньому господарстві та різноманітних лабораторіях, і скрізь там ефективно конкурують гумові шланги.
Всі вироби характеризуються тривалим процесом старіння, високою еластичністю, як і стійкістю до дії низьких температур та ультрафіолетового випромінювання, не містять кадмію і свинцю, дружні до навколишнього середовища і на 100% підлягають рециклінгу.
Основний асортимент POLIX – це шланги з внутрішнім діаметром від 1 мм до 38 мм, з товщиною стінок від 0,5 мм до 5 мм та комерційної довжини від 10 м до 50 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polix |
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Шланг |
| Діаметр | 6 мм |
| Товщина стінки | 2.3 мм |
| Довжина | 50 м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polix |
| Країна виробник | Польща |
| Армований шланг | Немає |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня поверхня | Гладка |
| Зовнішня поверхня | Гладка |
| Сфера застосування виробу | Промислова здатність, Вентиляція, кондиціювання |
| Робоче середовище | Кисень |
| Тип виробу | Шланг |
| Матеріал виробу | Полівінілхлорид |
| Мінімальна робоча температура | -40.0 |
| Товщина стінки | 2.3 |
- Ціна: 2 582 ₴

