
Ножиці пневматичні матричні VOREL : 1/4", 3500 різ/хв, до стал.листів h≤1.5 мм, P=0.62 МПа, 113 л/хв
1 232 ₴
- В наявності
- Код: 81070
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Ножиці для металу пневматичні VOREL (81070): Ножиці призначені для різання сталевих листів за допомогою оправлення, що рухається в оболонці. Вони дають змогу різати складні форми, не згинаючи краї розрізуваного матеріалу. Корисно під час ремонту в автомайстернях і механічних майстернях. Малий розмір і вага полегшують маневрування інструмента в місцях з обмеженим доступом. Швидка робота: 3500 зрізів/хв Ширина різання сталі: 5,5 мм Товщина різання сталі: 1,5 мм. Міцний алюмінієвий корпус Вони не обтяжують оператора, вимагаючи тільки напрямку ножиць у матеріалі, без застосування сили. Низьке споживання повітря: 113 л/хв. Тиск: 0,62 МПа. Вага: 0,8 кг. Простота та зручність у використанні. Надійність і тривалий термін експлуатації. Прекрасний результат роботи.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Ножиці для металу пневматичні VOREL (81070): Виробник VOREL Макс. товщина різання 1,5 мм Впускний штуцер, Ø 1/4" Робочий тиск 6,2 барохід повітря 113 л/хв Вага 0,80 кг Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна частота руху різального інструменту | 3500 хід/хв |
| Тип ножиць для металу | Аркушеві |
| Максимальна товщина різання | 1.5 мм |
- Ціна: 1 232 ₴

