Відрізний алмазний диск "TURBO", 08755 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Плитка, Камінь |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542 ₴

![Диск відрізний алмазний VOREL : TURBO Ø= 230 мм [10/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568550287_disk-vidriznij-almaznij.jpg)
