
Обігрівач інфрачервоний, переносний YATO, ел.-мереж- 230 В, 800 Вт
5 321 ₴
- В наявності
- Код: YT-99520
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обігрівач інфрачервоний, переносний YATO, ел.-мереж- 230 В, 800 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 3 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 2 хв |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Частота | 60 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Потужність обігріву | 800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 321 ₴

