
Диск відрізний по металу/нержав. сталі SAMURAI ТМ VIROK : Ø= 150х22.23 мм, t= 1.0 мм (25шт/уп)
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 60V150
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: По металу і нержавіючої сталі
Вид кола: Суцільний
Диск відрізний по металу/нержав. сталі SAMURAI ТМ VIROK : Ø= 150х22.23 мм, t= 1.0 мм (25шт/уп)
Диск відрізний по металу використовується для різання металевих труб, куточків та профілів, листового металу різної товщини, металевих стрижнів та дроту за допомогою кутових шліфувальних машин, настільних та стаціонарних верстатів. При правильній експлуатації використовувати його можна з мінімальними зусиллями та втратами металу, а також з економією електроенергії. Оброблюваний метал не нагрівається, а в місцях різання відсутні задирки та запікання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Чистий рез, Пазование, Підрізка, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴


