![Шафа з інструментами YATO, на колесах, 6 шуфляд, 958x766x465 мм, набір 177 шт. [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568505949_shafa-z-instrumentami.jpg)
Шафа з інструментами YATO, на колесах, 6 шуфляд, 958x766x465 мм, набір 177 шт. [1]
37 245 ₴
- В наявності
- Код: YT-5530
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа з інстр-ми на колесах, 6 , YT-5530 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення, Повне висування скриньки |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір фасаду | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 958 мм |
| Ширина | 766 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Основні | |
| Тип | Ящик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 245 ₴

