![Стусло пластмасове VIROK (4,5") 320х120х75 мм [18], фото 1](https://images.prom.ua/4568502196_stuslo-plastmasove-virok.jpg)
Стусло пластмасове VIROK (4,5") 320х120х75 мм [18]
251 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 10V846
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стусло пластмасове VIROK (4,5") 320х120х75 мм [18]
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Піла в комплекті | Ні |
| Робочі кути стусла | 90°, 45° |
| Стан | Новий |
| Тип стусла | Неповоротне (монолітне) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴

