![Трубогин 2-ручний YATO : Ø= 5/8" (16 мм), 0°-180°, алюміній /мідь [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568498257_trubogin-2-ruchnij-yato.jpg)
Трубогин 2-ручний YATO : Ø= 5/8" (16 мм), 0°-180°, алюміній /мідь [10]
1 360 ₴
- В наявності
- Код: YT-21845
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трубогин 2-ручний YATO : Ø= 5/8" (16 мм), 0°-180°, алюміній /мідь [10]
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Трубозгинач |
| Максимальний діаметр труби | 16 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 16 мм |
| Мінімальний вигин, дюйм | 5/8" |
| Максимальний вигин, дюйм | 5/8" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴

