
Полотно для металу VIROK 24TPI. 300x12,5x0,6 мм. для ножівки одностороннє. уп. 3 шт.
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 10V200
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно по металу VIROK 24TPI. 300x12,5x0,6 мм. для ножівки одностороннє. уп. 3 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Призначення полотна | Ножівка |
| Застосування полотна | Метал |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴

