![Домкрат гідравлічний cтовбцевий VOREL; F= 3 т, роб. висота- 180- 350 мм [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568494490_domkrat-gidravlichnij-ctovbtsevij.jpg)
Домкрат гідравлічний cтовбцевий VOREL; F= 3 т, роб. висота- 180- 350 мм [6]
1 084 ₴
- В наявності
- Код: 80022
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний пляшковий 3т. Vorel 80022 (Польща)
Технічні характеристики 80022
| Виробник | Vorel |
| Вантажопідйомність, кг | 3000 |
| Висота підйому, мм | 350 |
| Висота підхоплення, мм | 180 |
VOREL – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. VOREL є баланс між якістю і ціною, а також найширший асортимент. Компанія включає в себе більше 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстерень.
Продукція:
- ручний інструмент;
- пневмоінструмент;
- спецінструмент;
- ріжучий інструмент;
- вимірювальний інструмент;
- інструменти та обладнання для СТО;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 180 мм |
| Висота підйому | 350 мм |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴

