![Ключ до свічок двигунів шарнірний VOREL : М21, пластикова ручка, l= 260 мм [20/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568579548_klyuch-do-svichok.jpg)
Ключ до свічок двигунів шарнірний VOREL : М21, пластикова ручка, l= 260 мм [20/40]
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 57221
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ свічковий шарнірний 16 мм, 57160 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розмір min | 21 мм |
| Тип ключа | односторонній |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 21 мм |
| Максимальна глибина захоплення | 21 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 21 мм |
| Робоча довжина | 0.26 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 260 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴

