![Тріщатка пневматична YATO : квадрат- 1/2", 68 Нм, 6.2 бар, 110 л/хв [20], фото 1](https://images.prom.ua/4568575968_trischatka-pnevmatichna-yato.jpg)
Тріщатка пневматична YATO : квадрат- 1/2", 68 Нм, 6.2 бар, 110 л/хв [20]
4 730 ₴
- В наявності
- Код: YT-0980
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмотрещотка 68Nm 1/2", YT-0980 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.3 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 160 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 68 H*m |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 111 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 730 ₴

