![Набір головок торцевих STHOR : квадрат 1/2", М10-24 мм, з тріщаткою і подовжувачем [12 Од.] [5/10], фото 1](https://images.prom.ua/4568571816_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Набір головок торцевих STHOR : квадрат 1/2", М10-24 мм, з тріщаткою і подовжувачем [12 Од.] [5/10]
937 ₴
- В наявності
- Код: 58633
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір головок торцевих STHOR : квадрат 1/2", М10-24 мм, з тріщаткою і подовжувачем [12 Од.] [5/10]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 937 ₴

