![Насос для брудної води STHOR мережевий, 400Вт, 8000 л/год, макс.висота- 12,5 м [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568529840_nasos-dlya-brudnoyi.jpg)
Насос для брудної води STHOR мережевий, 400Вт, 8000 л/год, макс.висота- 12,5 м [4]
2 020 ₴
- В наявності
- Код: 79781
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для брудної води STHOR 79781
Ефективний насос STHOR 79781 з корпусом із міцного пластику, призначений для перекачування, аерації та циркуляції чистої та забрудненої води з дощових резервуарів, колодязів. Його можна використовувати для відкачування води з басейнів, підвалів, ставків, які використовуються в побуті і на фермах, на дачних ділянках, в дачних будинках.
Особливості Насоса для бурдної води STHOR 79781
Автоматичний поплавковий вимикач, який реагує на зміну рівня води
Арочна конструкція, стійка до корозії
Габаритні розміри: діаметр х висота - 160 х 340 мм
Корпус із міцного пластику
Технічні характеристики Насоса для брудної води STHOR 79781
Напруга — 230 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 400 Вт
Максимальна висота підйому - 5.5 м
Максимальна глибина занурення - 7 м
Максимальний діаметр твердих частин - 25 мм
Мінімальний поперечний переріз свердловини: 40 х 40 х 50 см
Максимальна продуктивність - 8000 л/год
Максимальна температура води - 35°С
Ступінь захисту - IP X8
Клас електричного захисту - І
Патрубок для води — G1, G5/4
Вага нетто — 2.8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.8 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 5.5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Пропускна здатність | 8 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴

