![Тріщатка пневматична VOREL : квадрат 1/2", 69 Нм, тиск- 6.3 бар, спож.-113 л/хв [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568523928_trischatka-pnevmatichna-vorel.jpg)
Тріщатка пневматична VOREL : квадрат 1/2", 69 Нм, тиск- 6.3 бар, спож.-113 л/хв [10]
1 675 ₴
- В наявності
- Код: 81119
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайковерт пневматичний 1/2", 81100 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Максимальна кількість обертів | 160 об/хв |
| Вага | 1.2 кг |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Максимальний крутний момент | 69 H*m |
| Тип пневмогайковерта | Кутовий (пневмотрещітка) |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675 ₴

