![Пістолет клейовий мережевий STHOR Ø=11 мм, P=15 (100)Вт [12/48], фото 1](https://images.prom.ua/4568500449_pistolet-klejovij-merezhevij.jpg)
Пістолет клейовий мережевий STHOR Ø=11 мм, P=15 (100)Вт [12/48]
444 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 73052
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолет термоклейний електролектр. , 73056 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.323 кг |
| Діаметр стрижня | 11 мм |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴

