![Ключ ріжково - накидний VOREL, М 17 мм [20/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568494714_klyuch-rizhkovo-.jpg)
Ключ ріжково - накидний VOREL, М 17 мм [20/200]
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 51170
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ комбинированный 17мм, 51170 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
Розмір 17 мм
Вага брутто, кг) 0,0900
Габарити упаковки 190x35x5 мм
Вага брутто 90 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 17 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.09 кг |
| Довжина | 190 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

