![Головка торцева 6-гранна STHOR : квадрат- 1/2", М15, з вуглецевої сталі [Блістер], фото 1](https://images.prom.ua/4568571768_golovka-tortseva-6-granna.jpg)
Головка торцева 6-гранна STHOR : квадрат- 1/2", М15, з вуглецевої сталі [Блістер]
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 53337
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головка торцева 6-гранна STHOR : квадрат- 1/2", М15, з вуглецевої сталі [Блістер]
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 15 мм |
| Розмір min | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴

