![Струбцина з 3 гвинтовими затискачами YATO, тип "С", 62х 62 мм [10/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568563511_strubtsina-z-3.jpg)
Струбцина з 3 гвинтовими затискачами YATO, тип "С", 62х 62 мм [10/60]
315 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-64242
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина з 3 гвинтовими затискачами YATO, тип "С", 62х 62 мм
Характеристики
Глибина62 мм
Висота62 мм
Габарити упаковки150x130x15 мм
Вага брутто 413 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.413 кг |
| Виступ | 62 мм |
| Захист від прослизання | Так |
| Матеріал струбцини | Сталь |
| Наявність "розвантаження" для кабелю | Ні |
| Наявність маніпулятора | Ні |
| Наявність петлі для "маси" | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | G-подібна |
| Ширина затиску | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴

