![Ніти VOREL алюмінієві 4,0х9,6 мм. Уп. 50 шт. [25/200], фото 1](https://images.prom.ua/4568500404_niti-vorel-alyuminiyevi.jpg)
Ніти VOREL алюмінієві 4,0х9,6 мм. Уп. 50 шт. [25/200]
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 70410
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепки алюмін. 9,6х4,0 мм 50ш, 70410 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Форма головки заклепки | Циліндрична |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Довжина заклепки | 9.6 мм |
| Матеріал стрижня | Алюміній |
| Вага упаковки | 0.05 кг |
| Материал стержня | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

