![Шафа для майстернь VOREL на колесах 770х458х901 мм з 6 шухлядами та інстр-ми 177 шт CrV [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568544220_shafa-dlya-majstern.jpg)
Шафа для майстернь VOREL на колесах 770х458х901 мм з 6 шухлядами та інстр-ми 177 шт CrV [1]
31 038 ₴
- В наявності
- Код: 58540
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Вага брутто 78 кг
Матеріал сталевий лист
кількості ящиків 6
Розмір 90,1x77x45,8 см
Кількість предметів 177 шт.
Інформація про бренд
VOREL є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка містить у собі безліч різновидів інструменту. Відмітною особливістю бренда є гарна якість за невисокої ціни. Під маркою VOREL виробляється понад 4000 товарів, які допомагають у побуті та майстернях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення, Повне висування скриньки |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір фасаду | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 901 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Глибина | 458 мм |
| Основні | |
| Тип | Ящик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 038 ₴

