![Труборіз для ПВХ труб YATO : max Ø50 мм, алюмінієвий корпус, ручка- ABS + TPR [10/30/360], фото 1](https://images.prom.ua/4568532416_truboriz-dlya-pvh.jpg)
Труборіз для ПВХ труб YATO : max Ø50 мм, алюмінієвий корпус, ручка- ABS + TPR [10/30/360]
709 ₴
- В наявності
- Код: YT-22272
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Труборіз для ПВХ труб YATO YT-22272
Труборіз YATO YT-22272 для різання труб із ПВХ та з інших різновидів пластику (ПП, ПЕ, ПУ) і кабель-каналів. Використовуються під час виконання сантехнічних, монтажних і будівельних робіт.
Особливості Труборіза для ПВХ труб YATO YT-22272
- Міцний алюмінієвий корпус
- Високоякісне сталеве лезо SK5 з покриттям PTFE полегшує роботу
- Храповий механізм збільшує тиск
- Двокомпонентна ручка з гумовим покриттям (ABS + TPR) забезпечує комфорт експлуатації
- Максимальний діаметр розрізуваної труби — 50 мм
Інформація про бренд
YATO є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка містить у собі безліч різновидів інструменту. Міцність, ідеальна якість виготовлення, чудові матеріали, сталь, високоякісні технічні характеристики дають змогу використовувати інструмент цього бренда в різних типах промисловості. Інструменти YATO з успіхом використовуються фахівцями в багатьох галузях економіки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний діаметр труби | 50 мм |
| Застосування труборіза для різання: | пластикових труб |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.56 кг |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴

