![Лещата слюсарні обертові з наковальнею YATO, b= 150 мм, m= 19 кг [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568526649_leschata-slyusarni-obertovi.jpg)
Лещата слюсарні обертові з наковальнею YATO, b= 150 мм, m= 19 кг [1]
7 784 ₴
- В наявності
- Код: YT-65048
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лещата слюз. повор 150 мм 15 кг т, YT-6503 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Ширина губок | 150 мм |
| Тип лещат | слюсарні |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Наявність затиску для труб і циліндричних деталей | Так |
| Максимальне розкриття лещат | 150 мм |
| Наявність затискача для труб і циліндричних деталей | Да |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 784 ₴

