![Стрічка самоклеюча VOREL поліпропіленова 2-стороння, 50мм x 5м [72], фото 1](https://images.prom.ua/4568526648_strichka-samokleyucha-vorel.jpg)
Стрічка самоклеюча VOREL поліпропіленова 2-стороння, 50мм x 5м [72]
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 75245
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка самоклеюча VOREL поліпропіленова 2-стороння, 50мм x 5м [72]
Характеристики
Колір білий
Матеріал PP
Довжина: 5 м
Ширина 50 мм
Габарити паковання 90x90x50 мм
Вага брутто 60 г
Інформація про бренд
VOREL є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка містить у собі безліч різновидів інструменту. Відмітною особливістю бренда є гарна якість за невисокої ціни. Під маркою VOREL виробляється понад 4000 товарів, які допомагають у побуті та майстернях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип клейкої стрічки | Малярний скотч |
| Ширина клейкої стрічки | 50 мм |
| Клейкі сторони стрічки | Однобічна |
| Довжина клейкої стрічки | 5 м |
| Діаметр рулону | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴

