![Струбцина з важільним затискачем, стальна, тип "F" YATO; l= 600 мм, h= 120 мм [2/4], фото 1](https://images.prom.ua/4568525724_strubtsina-z-vazhilnim.jpg)
Струбцина з важільним затискачем, стальна, тип "F" YATO; l= 600 мм, h= 120 мм [2/4]
2 266 ₴
- В наявності
- Код: YT-63956
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СТРУБЦІНА Ф-ОБРАЗНА YATO YT-63956
Струбцина столярна YATO швидкозамінна для професійних використання у теслярстві, будівництві, металоконструкцій і зварюванні. Виготовлена з сталі. Хроповий механізм гарантує дуже сильний, точно градуваний тиск затиску. Стальна конструкція забезпечує швидке, стабільне кріплення, стійке до крутіння та вібрації.
ОСОБЛИВОСТІ СТРУБЦИНІ F-БРАЗНОЇ YT-63956
- Тип - F-подібна
- Ширина затискач — 600 мм
- Глибина затискач — 120 мм
- Матеріал — сталь
- Вага 2.25 кг.
Струбцина з хроповим затискним механізмом. Гарантує дуже сильний, точно градований затиснений тиск на губки. Стальна конструкція забезпечує швидкий, стабільний затиск, стійкий до згинання і вібрації. Кована, профілактиста шина і хроповий механізм можна використовувати як ефективного розподілювача.

-
Компанія YATO працює понад 20 років у сфері побутового і професійного інструмента. 2009 рік відзначився відкриттям преміум сегменту серед інструментів компанії - бренду YATO. В розвитку цього бренду компанія інвестувала фінансові кошти, інновації, кращі досягнення маркетингу.
-
Сьогодні YATO - один з лідерів серед іноземних брендів професійного інструмента. Ручний інструмент Yato - це не новачка, а вже заслуговує довір’я за якість і помірну ціну ручний інструмент європейського рівня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.25 кг |
| Виступ | 120 мм |
| Захист від прослизання | Так |
| Матеріал струбцини | Сталь |
| Механізм | Гвинтовий |
| Наявність "розвантаження" для кабелю | Ні |
| Наявність маніпулятора | Ні |
| Наявність петлі для "маси" | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266 ₴

