![Пульверизатор VOREL з нижнім бачком V= 1 л, роб. тиск = 3,5-5 bar [20/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568522376_pulverizator-vorel-z.jpg)
Пульверизатор VOREL з нижнім бачком V= 1 л, роб. тиск = 3,5-5 bar [20/120]
847 ₴
- В наявності
- Код: 81617
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолет-розпил. з бачком 3,5-, 81617 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.925 кг |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 280 м |
| Максимальний робочий тиск | 0.5 МПа |
| Об'єм бачка | 1 л |
| Тип | Фарбопульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847 ₴

