Струбцина "ПРОФІ" TUV/GS 800x1, 37112 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Виступ | 120 мм |
| Захист від прослизання | Так |
| Матеріал струбцини | Сталь |
| Механізм | Гвинтовий |
| Наявність "розвантаження" для кабелю | Ні |
| Наявність маніпулятора | Ні |
| Наявність петлі для "маси" | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴

![Струбцина VOREL TUV/GS, 120 мм x 800 мм [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568492045_strubtsina-vorel-tuvgs.jpg)
