
Оприскувач акумуляторний MAROLEX RX ранцевий : 12л, Li-Ion 3.4 A*h (4 год) (з композ захистом)
25 815 ₴
- В наявності
- Код: S141.141
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оприскувач акумуляторний MAROLEX RX : 12л
S141.141 Дата виготовлення 2020 рік
Термін придатності необмежений
Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060
Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29
+38(0322)45-61-77
Виробник: Marolex Sp. z o.o.
Польша, ul. Remonya, 2; 05-092
Dziekanow Lesny, Polska
Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 6.8 кг |
| Об'єм бака | 12 л |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 3.4 А. г |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 815 ₴

