
Заклепочник важільний 2-ручний VOREL для нітів зі сталі, алюм Ø= 2,4; 3,2; 4,0; 4,8; 6,4 мм, l = 310 мм
1 035 ₴
- В наявності
- Код: 70202
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Заклепочник VOREL (70202): Заклепник дворучний VOREL 70202 призначений для з'єднання елементів із використанням заклепок зі сталі, неіржавкої сталі та алюмінію. Корпус виготовлений з алюмінію, ручка з міцної вуглецевої сталі, покритої нейлоном. Особливості: Три щелепи з високоякісної сталі S2 Зручна ручка з міцної вуглецевої сталі, покрита нейлоном Корпус з алюмінію Контейнер для зламаних штифтів Рекомендовані діаметри заклепок — 2.4, 3.2, 4,8 і 6.4 мм Загальна довжина — 310 мм Вага - 0.86 кг Комплектація: Заклепник 5 заклепок діаметром 2.4, 3.2, 4, 4.8 і 6.4 мм
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Заклепник VOREL (70202): Виробник VOREL Краєвид заклепника Двостулковий Діаметр заклепок 2,4 мм 3,2 мм 4,0 мм 4,8 мм Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.86 кг |
| Довжина інструменту | 310 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Розміри витяжних заклепок | 4.8 мм, 3.2 мм, 2.4 мм, 4.0 мм, 6.4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип голови | Неповоротна |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
- Ціна: 1 035 ₴

