![Швидкоз'єднуваний наконечник YATO з зовніш. різьбою Ø= 1/2" [50/250], фото 1](https://images.prom.ua/4568493174_shvidkozyednuvanij-nakonechnik-yato.jpg)
Швидкоз'єднуваний наконечник YATO з зовніш. різьбою Ø= 1/2" [50/250]
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-2402
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидкорознімне соед. з нар. р., YT-2402 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Зовнішня різьба | 1/4" |
| Основні | |
| Тип штепсельного з'єднання | Пряме |
| Довжина: | 40 м |
| Зовнішня різь | 1/4" |
| Внутрішня різь | 1/2" |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Матеріал виробу | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴

